ŠKOLA

Snažíme se vytvářet prostředí, ve kterém škola i rodiče navzájem komunikují, pomáhají si a společnými silami děti rozvíjejí.

Odpolední angličtina pro 1.-3. ročníky ZŠ


Spolek Myslík otvírá pro školní rok 2018/2019 odpolední výuku angličtiny pro žáky 1. až 3. tříd základních škol. Smyslem je zprostředkovat školákům z celého Jesenicka výuku světového jazyka zábavnou formou a připravit je tak do dnešního globalizovaného světa.

Odpolední kroužek, který poběží od pondělí do pátku vždy od 13 do 16 hod. na ZŠ Jeseník (budova bude upřesněna), snad ani nejde nazývat výukovým. Hlavním cílem je dostat děti do pohybu, nejlépe v přírodě, anebo v tělocvičně či na dětském hřišti a prostřednictvím her a společných dobrodružství jim zprostředkovat přirozený kontakt s angličtinou. O to se postará rodilá mluvčí z Brazílie Vanessa Rovi – maminka dvou dětí, která disponuje pedagogickým vzděláním a má mnohaletou zkušenost s prací s dětmi.

 

Zájemci o zapojení svého dítěte do „anglické party“, volejte na tel. číslo 731 451 563. Kapacita třídy činí pouze 7 míst, protože si nehrajeme na školu, ale budujeme partu :-)

Těšíme se na Vaše děti!

© 2017 MYSLIK.ORG

  • Facebook Basic Black